fbpx

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt. Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt.
Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

2019.gada notikumi

Dzīve ir skaista :) joprojām! Vien ar māju un ap to ir vairāk darba (salīdzinot ar dzīvokli)

- gan pie iekārtošanas roka jāpieliek, gan par teritoriju jārūpējas. Māja nu ir nodota ekspluatācijā, nebija ļoti sarežģīti, taču aizņēma laiku. Ilgākais un piņķerīgākais process bija inventarizācijas lietas saņemšana, bet ar arhitekta un Mārupes būvvaldes palīdzību izdevās saprast un sakārtot gan Zemes dienesta izvirzītās pretenzijas, gan ēku nodošanas nianses. Citu dokumentu ieguve aizņēma mazāk laika. Interesants ir "Ēkas pagaidu energosertifkāts" - derīgs līdz 01.07.2022 (kas notiks pēc tam?) un kādēļ nosaukumā ir "pagaidu"? Laikam tālajā 2022.g. taps īstais sertifikāts:-) Pirms nodošanas vēl meistari uzlika bruģi, ko pieprasīja būvvalde un sētu fasādes pusē.
Jaunajā mājā noorganizējām arī vairākus radu saietus - dzimšanas dienas un Ziemassvētku svinības, vasaras kopā sanākšanu :-) Ņemot vērā, ka vasarā māja bija brīva, jo dzīvojām sievas Ilzes mājā, 2.stāvā izmitināju tūristus (airbnb) un citus viesus (1.stāvs vēl nebija pabeigts). Nākotnē plānoju uzņemt kādus neliela mēroga pasākumus - seminārus, meditācijas, mūzikas vai filmu pasākumus utml.
Šogad svarīgs lēmums bija otro reizi dzīvē iestūrēt laulības ostā, divu liecinieku klātbūtnē Olaines dzimtsarakstu nodaļā mēs ar dzīvesbiedri Ilzi kopā dzīvošanu noformējām arī juridiski.
Citādi dzīve iet savu gaitu - darbs, mājas, ik pa laiciņam dežūras Vecāku mājā, muzikālās aktivitātes.
Koncertā Siguldā (Sokrata Tautskolas pasākumā) mani uzrunāja Austras bērni un iesaistījos dziedāšanā Ziemassvētku koncertos pansionātos. Plašāka informācija par Austras bērniem.

"Show must go on" kā dziesmā teica Fredijs Merkurijs: "izrādei jāturpinās", lai Jaunais 2020.gads top Veselīgs un Mīlestības piepildīts!

Lāču Nams

+371 25 448 998

sveiks@lnams.lv