Pārdomas

par visu, kas mums apkārt. Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt.
Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Kas jauns 2018

Pamatīgs skrējiens pa dzīvi sanācis pēdējā gada laikā.

Plāns ievākties mājā uz ziemu ir realizējies (ar viena gada nobīdi), kopš novembra beigām apdzīvojam 2.stāvu jaunbūvē. Īss ieskats...
2018.gads iesākās ar apkures instalācijas pabeigšanu un tieši pirms aukstuma februāra sākumā siltums mājā pamazām tika ielaists. Tas ļāva paveikt dažādus iekšdarbus - uzstādīt kāpnes uz 2.stāvu, uzmūrēt ķieģeļu kamīnu (iemūrēta kurtuve), aprīkot 2.stāvu (vannas istaba, mazā virtuve, istabas) utml. Daļa mēbeles bija jau "atbraukušas" no vecāku dārza īpašuma, gultas tika atjaunotas, dažas noderēs saimniecības ēkā, bet dažas tomēr pēc pārdomu brīža pielietojumu neatrada un dosies pēdējā gaitā... Tuvojoties vasarai finanses sāka izbeigties, meistari izklīda, man iestājās enerģijas apsīkums:-( Vasara pagāja veicot dažādus nelielus darbiņus, apkopojot spēkus un finanses, cerībā, ka rudenī/ziemā būs iespēja turpināt, kas ir piepildījies:-) Meistari gadījās dažādi - gan viendienīši ar ātras peļņas interesi, gan tāds, kurš vienkārši pazuda nepabeidzot iesākto, tāpat arī labi un sakarīgi cilvēki, ar kuriem ir vērts sadarboties.
Paralēli ir izdevies nedaudz pastrādāt arī dārzniecības hobijā - gan manā teritorijā, gan piestrādāt pie kāda tuvēja dārza labiekārtošanas. Ģitāras mācības turpinās, man vajadzētu vairāk laika tam veltīt, bet daru tik cik varu.
Jau otro gadu no pavasara līdz rudenim "draudzējos" ar airbnb tūristiem - kopējā pieredze ļoti pozitīva, interesantas tikšanās un jaunas draudzības. Sliktākā pieredze ar korejiešiem, kuri knapi saprata angļu valodu un diemžēl sabojāja palodzi virtuvē, izdedzinot apli ar karstu katlu...
Dzīve ir dzīve, esmu saņēmis/sapratis arī vairākas mācības - reizēm vēloties kādu jautājumu ātri atrisināt, rezultāts nav tas labākais :-( Pēc laiciņa varbūt nākas pārveidot.
Pazaudēju apaļu naudas summu pelēkā finanšu brokera (Forex trading) nagos, toties tagad esmu imūns pret līdzīgiem "vilinošiem" piedāvājumiem:-)
Kaut kā tā...
Lai Jaunais 2019 gads ir Veselīgs, Mīlestības un Saticības pilns !

PS un protams, paldies LMT par interesantu darbu un fantastiskiem Kolēģiem :-) !

Jānis

Lāču Nams

+371 25 448 998

sveiks@lnams.lv