Pārdomas

par visu, kas mums apkārt. Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt.
Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Mājas projekts

Atkal viens stāstiņš no dzīves

Gadus padsmit atpakaļ radās doma, ka vajadzētu uzlabot dzīves apstākļus, jo esošais dzīvoklis 5 cilvēku ģimenei sāka palikt par mazu:-) Izskatījām un pārdomājām dažādus variantus - pirkt lielāku dzīvokli vai orientēties uz savas mājas būvniecību, beigās izlēmām par labu pēdējam.
Lēnām viss sāka notikt - iegādājāmies zemi un sākām meklēt arhitektu, lai projektētu māju. Te atkal bija varianti, bet gala rezultātā nonācām līdz mana Kolēģa ieteiktajam SIA Depo Projekts. Tikāmies ar firmas vadītāju Uldi Zanderu un vienojāmies, ka mūsu mājas projektēšanu veiks arhitekts Ervīns Krauklis. Sadarbība ritēja ļoti labi, tika izstrādāts skiču projekts un pēc tam arī pamata projekts ar visām sastāvdaļām. Tomēr pēc projekta pabeigšanas, izskatot piedāvātās būvniecības tāmes, pēc garām pārdomām nolēmām projektu nolikt plauktiņā un māju necelt. Gan cena bija pietiekoši liela, gan arī apkārtējie kaimiņi vēl nebija "iešūpojušies" ne būvēšanai, ne komunikāciju pievilkšanai.
Tā vietā dzīve "piespēlēja" iespēju iegādāties lielāku dzīvokli Rīgā, patiesībā divus dzīvokļus, kurus ar daudzdzīvokļu mājas arhitekta gādību apvienojām, izveidojot iekšējās durvis starp dzīvokļiem.
Daži secinājumi - atskatoties atpakaļ, dzīve pierādīja ka necelt uzprojektēto māju tajā brīdī bija pareizs lēmums. Toties augstākminētā firma un cilvēki ir patiešām sava aroda profesionāļi, ar kuriem labprāt arī nākotnē sadarbošos pats un arī citiem iesaku :-)
Ervīns Krauklis nu jau vairs nestrādā Depo Projekts, bet nodarbojas ar pasīvo māju projektēšanu, ja nu kādam ir vēlme viņu uzmeklēt...
Jā un nobeigumā japiebilst, ka mājas siluets, kuru uzprojektēja Ervīns ir šīs mājas lapas logo :-)
Jauku šo saulaino dienu!

Lāču Nams

+371 25 448 998

sveiks@lnams.lv