Pārdomas

par visu, kas mums apkārt. Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt.
Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

2015.gada plāni

2015.gads tuvojas finišam.

Neseno Pasaules notikumu ēnā, jācer un jātic uz to labāko, jālūdz Augstākie spēki mums palīdzēt virzīties Mīlestības, Labestības, Miera un savstarpējas sapratnes virzienā!
Skatoties mazākā mērogā un vērtējot to, ko pašam personīgi izdevies šajā gadā paveikt, viens no panākumiem ir redzams bildē:-)
Uzbūvēta saimniecības ēka Mārupes īpašumā. Kāds teiks - nu nav jau nekas liels un taisnība vien ir! Tomēr manā dzīvē tā ir pirmā
paša saorganizētā (jo daudz ko veica palīgi) būve, varētu teikt - iesildīšanās īstajai būvniecībai, kura sāksies nākamā gadā. Esmu nolēmis ar nelielām izmaiņām realizēt 2003.gada mājas projektu, par kuru rakstīju iepriekš ("Mājas projekts"). Funkcionāli jeb pielietojuma ziņā mērķi ir pilnīgi citi, bet tas stāsts lai paliek citai reizei.
Ir pirmie secinājumi un iespaidi par būvniecības un saistītiem procesiem. Piemēram, Būvvaldes vadītājs un būvinspektors vasarā aiziet kopā atvaļinājumā, šķiet ka tas bija uz vairākām nedēļām, uzgaidiet, cienījamais klients! Daļa meistaru darbojas tā īsti neplānojot savus darbus, tā teikt - varbūt šodien, varbūt rīt, bet ja gadīsies kāds labāks objekts, varbūt aizparīt... Tomēr, ja meistars ir to vērts un gala rezultāts ir labs, tad dažreiz der arī tā :-)

Kas ir zīmīgi šajā sakarā - bildē redzamā mājiņa vēl joprojām gaida, kad tiks pabeigta jumta kore un ieliktas palodzes. Dažreiz grūti saprast cilvēkus, kuri nespēj "pārkāpt astei", kaut "sunim jau pārkāpts"... Bet gan jau beigsies sezona un citi lielie objekti un tad arī sīkumi tiks izdarīti! Lielākā daļa sastapto cilvēku gan bija godprātīgi un solījumus pildoši.
No kopējiem 2015.gada plāniem Mārupes objektā realizējušies 2(++) no 3, izbūvēta sēta ap īpašumu un gandrīz uzbūvēta saimniecības ēka. Nesanāca izbūvēt pamatus lielai mājai, kā sākumā bija domāts. Toties + zīmīte par paveikto dārzniecības jomā, jo ir taču dārzniece manā komandā... Otrs + par elektrības ievilkšanu īpašumā, kas tika paveikts pats pirmais, lai vispār ko iesāktu:-)

Lai jauka un svētīga diena !

Lāču Nams

+371 25 448 998

sveiks@lnams.lv