Pārdomas

par visu, kas mums apkārt. Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt.
Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Viss notiek

Arī 2016.gadā viss notiek

Mans mērķis nebija veidot blog'u par mājas būvniecību, tos var atrast internetā: "Blogi par savas mājas būvniecību",  "Ceļam māju", "Forumhouse".
Toties labprāt dažas reizes gadā pierakstu piezīmes par procesu un secinājumus lielos vilcienos.
Laiks pagājis, iesākusies lielās mājas būvniecība un paveikti daži pavasarī iespējamie dārza darbi, cik nu priekšā stāvošā būvniecība ļāva. Šobrīd tuvojas finišam pirmā stāva mūris. Kārtējo reizi process apliecināja, ka lietas notiek tā kā notiek, nevis atbilstoši kādā brīdī izdomātajam. Interesants bija būvnieku meklēšanas process. Vienu brīdi jau šķita, ka ir atrasts un izvēlēts, lēnām sākās sarunas. Bet kaut kādā brīdī tomēr atnāca sapratne, ka nebūs īstais, jo reizēm par smagnēju lietas risinājās... Tā arī notika, ka būvnieks, ar kuru šobrīd sadarbojos, jau bija iepriekšējo sadarbības partneru vidū.
Nomainījās arī arhitekts, jo oriģinālā projekta autors bija aizņemts ar citām lietām, bet bez arhitekta līdzdalības būtu grūti realizēt iecerēto:-) Noteikti varu rekomendēt kā labu sadarbības partneri arhitektu Kasparu Kaupi.
Dārzniecības jomā savukārt maijā sastādījām vienkāršas meža eglītes teritorijas galā gar sētu, kā arī skatoties uz nezālēm starp pagājušā rudenī iestādītajiem fizokarpiem (! super nosaukums, nezināju pirms iepazinos ar dārznieci ! :-), tomēr izlēmām zem mulčas ieklāt ģeotekstilu (augsnes pārklāju).
Ja nu kādu lasītāju šeit vai iepriekš rakstītais interesē vairāk, droši zvaniet vai rakstiet - parunāsim vai satiksimies, objektā vai ārpus tā.

Lai jauka diena!

Lāču Nams

+371 25 448 998

sveiks@lnams.lv