fbpx

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt. Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

Pārdomas

par visu, kas mums apkārt.
Telpa, daba, dzīve, izaicinājumi...

2023.gads un Vasara

2023.gads pagājis, jau nākamais klāt...

Pasaulē kopumā iet "karsti", lūdzamies un ceram, ka konflikti tomēr nepletīsies, bet tiks atrisināti un norimsies. Bet kas to lai zina kad.
Esam laimīgi un priecīgi, ka Latvijā miers, gribās piebilst "un cilvēkiem labs prāts". Laikam jau ne vienmēr, bet manā apkārtnē gan visiem cerības un labs prāts.
Dzīve turpinās, pagājušā gadā izdevās uzbūvēt otro māju dzīvē, dārzkopības kooperatīvā Vasara. Tagad arī citos gadalaikos ir iespēja "aizšaut uz Vasaru" :-) Jauna īpašuma radīšana nav ātrs process un darba tur priekšā vēl daudz - gan iekšdarbi, gan teritorija utt. Visam savs laiks.
Pārējais dzīvē liela daļa pa vecam, darbs turpat LMT jau 25.gadu, ģitāra un dziesmas kopā ar Austrasbērniem. Jaunums, izdomāju, ka laiks pamācīties dejas soli, dzīve aizveda uz šo Bachata Fever Riga. Viegli neiet, panākumi kā jau vienmēr dzīvē atkarīgi no paša ieguldījuma, tam vajag atvēlēt tik dārgo laiku! Bet nu kā viens deju grupas Kolēģis teica: "lēnām, pamazām" :-) Ir brīnišķīga skolotāja Madara Pole un galvenais vēlme, tad jau kaut kas sanāks, vai ne ?
Visiem svētīgu šo gadu, mieru tuvākā un tālākā apkārtnē, Latvijā un Pasaulē! Lai top! 11.02.2024

Lāču Nams

+371 25 448 998

sveiks@lnams.lv